Kontaktai

Vieni iš dažniausiai užduodamų klausimų žemiau:

Per kiek laiko atsiunčiate UGG batus?

UGG batus pagaminti paprastai užtrunka 3-4 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Kartais gali užtrukti ilgiau, jei yra išskirtinis modelis ar spalva. Tuomet dar 7-8 dienos, kol siuntinys iš Australijos atkeliauja iki namų durų. Į atokesnes vietoves gali prisidėti dar 1 ar 2 dienos...

Ar čia parduodami UGG batai originalūs?

Jau keletą metų vyksta nuožmi kova tarp Australijos UGG batų gamintojų ir Deckers Outdoor korporacijos. Deckers Outdoor bando įtikinti, kad tik Kinijoje pagaminti "UGG Australia" prekinio ženklo batai yra originalūs UGG, bet Australijos UGG batų gamintojai nesutinka, nes tokie batai čia gaminami jau virš 30 metų. Mes palaikome vietinius UGG batų gamintojus ir parduodame UGG batus pagamintus Australijoje. Jeigu jums svarbus prekinis ženklas ir ieškote "UGG Australia" batų - kreipkitės į jų platintojus. Jeigu ieškote kokybiškų UGG batų pagamintų iš 100% avikailio - pirkite pas mus :)

Jei neradote atsakymo į savo klausimą ir dar turite klausimų - susisiekite su mumis užpildydami šią formą. Siekiant apsisaugoti nuo automatinių užklausų, forma yra iš kelių žingsnių. Atsiprašome už nepatogumus:

DĖMESIO: UGG batų prekyba laikinai sustabdyta. Prašome UGG batų NEUŽSAKINĖTI iki kol neišspresime iškilusių trikdžių. Atsiprašome už nepatogumus!