UGG Batai - Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Ar čia parduodami UGG batai tikri/originalūs?

Prieš pradedant diskutuoti ar UGG batai yra originalūs ar ne, pirmiausiai reikėtų pasiaiškinti UGG batų kilmę. UGG batai, pradėti gaminti dar 1920 metais Australijoje, ir yra "avikailio odos batai su vilna viduje" (Wikipedia). Kad būtų vadinami UGG batais, batai turi būti pagaminti iš tikro avikailio. Kadangi tikras avikailis yra gan brangus, pigiai parduodami "ugg batai" iškart turėtų sukelti įtarimą. Pasiskaitykite, ką galite nusipirkti. Avikailis yra natūralus produktas, kuris kvėpuoja, absorbuoja drėgmę ir suteikia šilumą bei komfortą, kitaip nei sintetiniai produktai (Dauguma sintetinių produktų įgauna specifinį kvapą beavint).

Mūsų parduotuvėje parduodami UGG batai yra gaminami iš tikro avikailio Melburne, Australijoje, o ne Kinijoje. "UGG Australia" prekės ženklo savininkai Deckers Outdoor Corporation bando įtikinti, kad tik Kinijoje pagaminti UGG batai yra originalai, bet čia tas pats kaip sakytum, kad cepelinai pagaminti Lietuvoje nėra tikri, o tikrieji yra pagaminti Kinijoje :))

Palyginkite kaip gaminami UGG batai musu fabrike Melburne ir kaip gaminami UGG Australia batai Kinijoje:

Taigi, jei ieškote "UGG Australia" batų - mes tokiais neprekiaujame. Bet, jei ieškote tikrai geros kokybės UGG batų gaminamų Australijoje jau virš 30 metų - pirkite pas mus. :)

Per kiek laiko atkeliauja užsakyti UGG batai?

Po to, kai apmokėjimas užskaitomas banke, UGG batai užsakomi gaminti. Priklausomai nuo apkrovimo UGGsai pagaminami per 3-4 darbo dienas (didelio apkrovimo metu - 7-10 darbo dienas) ir tuomet išsiunčiami su UPS, DHL arba Australia Post į Lietuvą. Jei siunčiama ne į atokią vietovę, siuntinys paprastai atkeliauja iki durų per 3-4 darbo dienas. Mes pateikiame siuntos registracijos numerį ir jūs galite savo siuntą sekti UPS, DHL arba Australia Post puslapyje:

http://www.ups.com/content/lt/lt/index.jsx
http://www.dhl.lt/lt/express/siuntu_sekimas.html
http://auspost.com.au/track/track.html

Ar atsiimant UGG batus man reikės susimokėti Importo PVM ar Muito mokesčius?

Kadangi UGG batai yra siunčiami iš Australijos, tai kaip ir perkant bei siunčiantis prekes iš bet kokios NE Europos Sąjungos šalies internetinės parduotuvės, taip ir čia greičiausiai reikės susimokėti Importo PVM bei kartais muito mokestį. Daugiau galite pasiskaityti Lietuvos Muitinės puslapyje, Lietuvos Pašto puslapyje ir Delfi.lt.

Bet mes neimame mokesčio už siuntimą UPS, DHL ar Australia Post, taigi sutaupote už siuntimą ir UGG batai atkeliauja žymiai greičiau nei siunčiant paprastu paštu...

DĖMESIO: UGG batų prekyba laikinai sustabdyta. Prašome UGG batų NEUŽSAKINĖTI iki kol neišspresime iškilusių trikdžių. Atsiprašome už nepatogumus!

Ieškantiems "UGG Australia" batų:

Dėmesio: Mielosios supermama.lt, manodrabuziai.lt ir pan forumų lankytojos, šioje e-parduotuvėje mes NEPREKIAUJAME "UGG Australia" prekinio ženklo batais. Jeigu jums svarbus prekinis ženklas ir ieškote "UGG Australia" batų - kreipkitės į jų platintojus. Jeigu ieškote kokybiškų UGG batų pagamintų iš 100% avikailio - pirkite pas mus :)
P.S. Pasak gamintojų svetainės, Lietuvoje nėra oficialių "UGG Australia" batų platintojų...